Dennis Schroder otwarty na zmianę klubu
Rozgrywający Atlanty Hawks przyznał, że oczekuje spotkania z włodarzami klubu, na którym to przedyskutują jego przyszłość w zespole Jastrzębi.
Dennis Schroder odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej Niemieckiej Federacji Koszykówki (DBB). Powiedział, że zdecydowanie wyobraża sobie siebie w innym zespole NBA. Wymienił dwa kluby: Indianę Pacers oraz Milwaukee Bucks.
24-letni point guard Hawks podpisał czteroletni kontrakt w 2016 roku na sumę 70 milionów dolarów. Gdyby miał zmienić klub, to tylko wskutek wymiany. W Atlancie piszą nowy rozdział w historii organizacji. Zwolnili Mike’a Budenholzera, który dziesięciokrotnie poprowadził ich do Playoffów i zatrudnili w jego miejsce Lloyda Pierce’a. Nowy szkoleniowiec Hawks wcześniej pracował w sztabie Philadelphii 76ers i był odpowiedzialny za rozwój młodych zawodników.
Komentarze
Lukasz
„Zwolnili Mike’a Budenholzera, który dziesięciokrotnie poprowadził ich do Playoffów”.
W pięć lat… I oni się go pozbyli? 😉