Eric Bledsoe wymieniony do Milwaukee Bucks!

Paweł Mocek Newsy 2

Phoenix Suns doszli do porozumienia z Milwaukee Bucks i wyślą do klubu z Wisconsin swojego niezadowolonego rozgrywającego, Erika Bledsoe’a. Słońca otrzymają w zamian Grega Monroe’a, zastrzeżony w loterii wybór w pierwszej rundzie draftu oraz wybór w drugiej rundzie draftu.

Bledsoe wyraźnie wyraził swoją chęć opuszczenia Phoenix, wysyłając po 3 meczach sezonu tweeta o treści „I don’t wanna be here”. W tych trzech spotkaniach, Bledsoe zaliczał średnio 15.7 punktu, 3.0 asysty i 2.3 zbiórki na mecz.

W Phoenix Bledsoe spędził wcześniej cztery sezony. W dwóch ostatnich borykał się z kontuzjami, co nie przeszkodziło mu zaliczać średnich na poziomie powyżej 20 punktów i 6 asyst na mecz. W Milwaukee powinien stać się z miejsca podstawowym rozgrywającym zespołu i pomocnikiem Giannisa Antetokounmpo.

Oddany do Suns Greg Monroe zaliczył najgorszy start sezonu w swojej karierze, notując średnio 6.8 punktu i 5 zbiórek na mecz. Przed rozpoczęciem rozgrywek 2017/18 podjął opcję zawodnika w kontrakcie z Bucks, dzięki czemu zarobi ponad 18 milionów dolarów.

2 Komentarze

  1. Czyli Suns tak jak chcieli dostali prospekt w postaci Monroe’a

    1. No tak 😉 Niestety Słońca były nieco w desperacji, więc i tak nie wyszły tragicznie z tymi wyborami draftowymi. Dla Kozłów natomiast, wydaje się, że to świetny strzał i duże wzmocnienie. Po powrocie do zdrowia i formy Jabariego Parkera ich skład, przynajmniej na papierze, będzie wyglądać naprawdę imponująco (przynajmniej na warunki Wschodu).

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *