Gdzie wyląduje Bradley Beal?

Mr. Cental Strona Główna 5

Pomimo że Wizards w ostatnim sezonie nie zachwycili, to na usługi Bradley’a Beala jest kolejka chętnych. Oczywiście to nie powinno dziwić, ponieważ Beal jest jednym z lepszych SG w lidze a na tej pozycji jest akurat mocny deficyt. W ostatnin sezonie zresztą Bradley był praktycznie jedynym jasnym punktem Czarodziejów i zakończył rozgrywki ze średnimi 25/5/5, we wszystkich statystykach uzyskując najlepsze średnie w karierze. Mimo że ma jeszcze 2 lata kontraktu aż na 56 mln, to jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Czy Wizards go puszczą? Moim zdaniem nie, ponieważ ma dopiero 26 lat i cały „prime” ciągle przed nim, ale organizacja ze stolicy ostatnio bardzo mocno się pogubiła i przy odpowiedniej ofercie, może Beal jednak zmieni klimat. Ponoć NOP są zainteresowani (JRue), Rockets są w stanie oddać pierwszorundowy pick, no i zdesperowani Knicks jak nikogo nie pozyskają, to mogą rzucić ciekawy pakiet. A jakie jest Wasze zdanie? Czy BB zostanie w Waszyngtonie czy zmieni trykot?

5 Komentarze

  1. Moim zdaniem powinien już teraz odejść, ale nie do jakiś ogórków, tylko do drużyny mającej wieksze aspiracje niż obecni Wizards.

  2. Zdecydowanie powinien odejsc, tyle ze to nie od niego zalezy. Moglby co prawda robic sceny jak Butler lub AD, ale jak widac tu jest troche profesjonalizmu. Ja go widze w Pistons, tyle ze ciezko to bedzie spiac finansowo bez transferu kogos z pary Griffin/Dru

  3. Za długo ten nielubiący się duet kisił się razem, jak widać Beal pokazuje trochę talentu, ja proponuję wymiana z Nuggets, żeby Wizzards nie zostali z niczym.

    1. tylko za kogo by nie osłabiać i nie burzyć chemii denver?

      1. Burton i ktoś tam, wiesz, Nuggets też trochę muszą przykombinować bo układ sił znowu się troszkę zmienia

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *