LABS Forecast Champion 2018-19 – PLAYOFFS!

Mr. Cental Strona Główna 1

Witajcie w playoffs!

A właściwie, to w przygotowaniu do playoffs. Tak jak wspominałem w podsumowaniu marca, wraz z sezonem zasadniczym emocje się u nas nie kończą. Teraz czas na prawdziwą walkę, gdzie jeden błąd może kosztować awans do kolejnej rundy. A oto zasady:

  1. Zawodnicy – w playoffs startuje top 16 sezonu zasadniczego. Jako że sezon dokończyło 14 zawodników, to czekamy na dwie osoby. W pierwszej kolejności prawo startu mają Torden i pop (pop już nawet nieśmiało wyraził chęć;), ale gdyby nie chcieli wziąć udziału, to lecimy dalej z listy. Gdyby i tu nie było chętnych, to czekamy na dwa pierwsze losowe zgłoszenia z osób, które nie grały. Liczy się kolejność zgłoszeń. Czas na zgłoszenia trwa do 11/04, 23,59.
  2. Rozstawienie – w przypadku zawodników o tym samym bilansie liczy się większa ilość pierwszych (drugich i kolejnych..) miejsc w sezonie zasadniczym w poszczególnych miesiącach
  3. Drabinka – gramy wg standardowego schematu 1-16, 2-15, 3-14, itd a w kolejnych rundach 1 (lub 16) – 8 (lub 9), 2 (15) – 7 (10), itd.
  4. Do kolejnej rundy awansuje zawodnik, który zdobędzie więcej punktów w danej parze. W przypadku remisu awansuje ten zawodnik, który był wyżej rozstawiony. Jeśli obaj zawodnicy z pary obstawią identycznie wszystkie typy, wtedy zawodnicy mogą dokonać zmiany (jedna zmiana – dowolna ilość wyników do rozpoczęcia meczów danej pary). Nie można dokonać zmiany na taki sam typ jak ma rywal.
  5. Obstawianie – przed daną rundą typujemy dokładny bilans każdej pary NBA na daną rundę wraz typem kolejności wygranych, np MIL-ORL 4-1 (W-W-L-W-W).
  6. Punktowanie:

– za poprawne wytypowanie wyniku serii, np 4-1 (4 punkty)

– za poprawne wytypowanie zwycięzcy pary, np 4-3 (2 punkty)

– za każdy trafiony mecz, np W-W-L-W-W (po 1 punkcie za każdy mecz)


To chyba wszystko na razie. 11.04 podeślemy wyniki sezonu zasadniczego i rozstawienie par. W razie pytań, pytajcie 😉

Miłej zabawy!

 

 

 

Komentarze

  1. W sumie to chyba te druzyny rozstawione powinny miec jakis wiekszy bonus, np +5 punktów na starcie, czy jakos tak.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *