McGee: Chcę zostać w Warriors do końca kariery

Paweł Mocek Newsy 3

W rozmowie z ESPN, JaVale McGee powiedział, że chciałby pozostać w Golden State Warriors na kolejne sezony.

Nie myślałem za bardzo o mojej kolejnej drużynie głównie dlatego, że w mojej głowie, będę Wojownikiem do końca mojej kariery. Jeśli tak się stanie, będzie wspaniale.

McGee miał dość dziwny sezon, w którym na początku był dość rzadko używany przez Steve’a Kerra, ale po All-Star Game wrócił do pierwszej piątki. W trakcie playoffów ponownie stracił miejsce w rotacji, ale wrócił do formy w trakcie Finałów i przyczynił się do zwycięstw Warriors.

McGee będzie tego lata wolnym agentem. Nie wiadomo na razie, czy Warriors będą chcieli przedłużać z nim kontrakt.

3 Komentarze

  1. Powinni dać mu jeszcze szansę w tym roku. Dzięki nim odbudował swoją karierę, zdobył mistrzostwa, a salary prawie nie obciąża. Po co szukać kogoś na jeden sezon skoro ma się gościa ogranego i zgranego z drużyną. Fizycznie da radę.

  2. Jeśli przyjdzie Howard to minuty dla McGee będą mocno ograniczone. Kolejnym priorytetem będzie ogrywanie młodego Bella. Na 5 gra też czasami Green. Zaza out.

    1. Zaza out, ale bez względu na ewentualne transfery, Warriors powinni mocno rozważyć JaVale’a. McGee dba o chemię w drużynie, ma doświadczenie, którym może dzielić się z młodzieżą, a jego kontrakt nie obciąża salary.
      Trzymam za niego kciuki, odnalazł się w Golden State i chyba sam czuje, że jest w domu.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *