NBA Labs – co się z nami dzieje, co planujemy na najbliższą przyszłość

Paweł Mocek Strona Główna 1

Cześć! Jak słusznie zauważyliście nasz portal w ostatnich tygodniach przeżywa dość trudne chwile. Należą Wam się wyjaśnienia i przeprosiny za chwilowy brak komunikacji.

Zarząd klubu NBA Labs – niczym włodarze Sixers kilka lat temu – zdecydował się na gruntowną przebudowę. Każda reorganizacja, a tym bardziej ta w duchu 76ers, jest procesem bolesnym i długotrwałym (chyba, że jest się Dannym Aingem). Zmiany, które niespodziewanie zaszły w klubie spowodowały, że pozostali gracze chwilowo stracili motywację, a chęć zwycięstw zeszła na dalszy plan. W tym miejscu bardzo przepraszamy wszystkich kibiców za brak angażowania, będziemy z Wami szczerzy, po prostu sami nie wiedzieliśmy w którą stronę pójdzie zarządzanie naszą organizacją.

Gwiazdy z naszego portalu zostały zaproszone, wzorem Miami Heat z roku 2010, do tworzenia mistrzowskiego zespołu w klubie Loża NBA. Serdecznie Was zachęcamy do śledzenia tego projektu, który bardzo dobrze rokuje i może być świetną sprawą w promocji koszykówki w Polsce. Musicie też wiedzieć, że pomimo odejścia nasi wytransferowani gracze są w dalszym ciągu w naszym zespole, jednak ze względu na obowiązujący kontrakt mogą z nami pojawiać się tylko w meczach towarzyskich. Zmiany wymusiły korektę ustawienia graczy na parkiecie, zespół skupił się na defensywie, w ataku prezentując formę Suns z kończącego się sezonu.

Co mogą oczekiwać kibice naszego zespołu? Na razie trenujemy na hali „Facebook Arena” jednak wraz z początkiem sezonu ogórkowego będziemy intensywnie myśleć nad taktyką w kolejnych latach. Tutaj będziemy się lekko różnić od sposobu zarządzania wspomnianych Sixers i nie zamierzamy tankować na całego. Jedno jest pewne klub nie zbankrutuje, ponieważ jesteśmy jak Celtics, a Celtem zostaje się na całe życie. Na razie nasz fizjoterapeuta, widząc nasz brak aktywności i rosnące brzuchy zalecił nam krótkie, acz intensywne treningi, czego owocem będą krótkie posty zachęcające do wypowiadania na aktualne tematy ligi NBA.

Więcej szczegółów w okresie letnim. Jako klub bardzo otwarty na swoich kibiców zapraszamy do dzielenia się swoimi uwagami, propozycjami na rozwój w komentarzach.

So Trust the Process!

Komentarze

  1. To czekamy. A w drafcie z jakim numerem wybieracie?

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *