Prasówka NBA: Doc Rivers na dłużej w Clippers, Lillard ma nadzieję na zdrowego McColluma w playoffach

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 1

Doc Rivers powiedział, że w trakcie sezonu dogadał się z Los Angeles Clippers w sprawie przedłużenia swojego kontraktu. Tym samym obecny trener Clippers odpowiedział na plotki łączące go z Los Angeles Lakers, jako potencjalny następca Luke’a Waltona.
[źródło: Ohm Youngmisuk/ESPN]

Damian Lillard ma nadzieję na to, że C.J. McCollum do końca sezonu odpocznie i będzie w pełni zdrowy na playoffy. Obwodowy Portland Trail Blazers zostanie ponownie przebadany za około tydzień i nie wiadomo ile dokładnie będzie pauzował.
[źródło: Jason Quick/The Athletic]

C.J. Miles nie zagra do końca sezonu 2018/19 z powodu nadwyrężenia lewej stopy. Rehabilitacja ma potrwać 6 tygodni, a więc zawodnika Memphis Grizzlies nie zobaczymy już na parkiecie.
[źródło: informacja drużyny]

Luke Walton powiedział, że na razie nie było rozmów na temat wyłączenia LeBrona Jamesa z rotacji do końca sezonu. Skrzydłowy Los Angeles Lakers wciąż boryka się z bólem w pachwinie, którą kontuzjował wcześniej w trakcie rozgrywek.
[źródło: ESPN]

Atlanta Hawks zgodzili się na podpisanie 10-dniowego kontraktu z Deyontą Davisem. Davis grał wcześniej dla Santa Cruz Warriors w G-League.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Jason Terry będzie tego lata grał w lidze BIG3. To kolejny były zawodnik NBA, który w tym roku dołączy do ligi Ice Cube’a.
[źródło: informacja ligi]

Komentarze

  1. Było wiadomo, że Ballmer Doca nie puści.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *