Suns zainteresowani Okaforem

Mateusz Jakubiak Newsy 2

Phoenix Suns są zainteresowani ściągnięciem do siebie Jahlila Okafora z Philadelphii 76ers.

„Słońca” nie mają obecnie miejsca w składzie, ale może to się zmienić, gdy oddadzą Grega Monroe lub wykupią jego umowę. W Phoenix trwa obecnie przebudowa i Okafor prawdopodobnie byłby elementem nowego oblicza Suns.

76ers zdecydowali o niepodejmowaniu opcji drużyny na sezon 2018/2019 wobec Okafora i liczą na to, że znajdą zespół, który będzie chciał mieć u siebie środkowego.

Brak kontraktu na przyszły sezon oznacza, że Suns mogliby podpisać nową i dłuższą umowę z Okaforem. Ekipa z Arizony ma na to miejsce w budżecie.

2 Komentarze

  1. Wiele źródeł mówi o możliwej wymianie na linii Suns- 76ers która miałaby wyglądać tak :
    Suns dostają Okafora
    76ers dostają Monroe + 2rd pick (otrzymany wcześniej od Bucks)

    Ma to ręce i nogi a RMD uratowałby choć odrobinę swój honor… Inna sprawa, że wczoraj bredził coś o sukcesie wymiany Bledsoe i otwartyc w ten sposób drzwiach do zrobienia transferu po all-stara (sick!) , zapowiedział też żę to z pewnością nie ostatni ruch Słońc przed trade deadline .

  2. Paru all-starów jest dla Suns do wyciągnięcia – choćby: R.Hibbert, J.Noah, C.Bosh, D.Lee, L.Deng, V.Carter, J.Johnson, R.Rondo czy J.Nelson 😁Ale nie takich all-starów byśmy w PHX chcieli… Oby tylko nie handlowali Paco, JJem i swoimi pierwszorundowymi pickami

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *