Yogi Ferrell jednak wciąż wolnym agentem [AKTUALIZACJA]

Paweł Mocek Newsy 1

Yogi Ferrell zgodził się na podpisanie dwuletniej umowy z Dallas Mavericks, wartej 5.3 miliona dolarów – poinformował Shams Charania z Yahoo Sports. Drugi rok umowy będzie niegwarantowany.

Mavericks użyją wczesnych praw Birda Ferrella, dzięki czemu zostawiają sobie miejsce w salary na nową umowę Dirka Nowitzkiego. Wcześniej 25-latek był zastrzeżonym wolnym agentem, ale Mavericks odrzucili jego ofertę kwalifikacyjną, dzięki czemu mógł dołączyć także do innych drużyn.

Ferrell dostał obietnicę pewnego miejsca w rotacji jako zmiennik na pozycji rzucającego obrońcy. W rotacji obwodowej, Mavs muszą pogodzić wspólną grę jego, Dennisa Smitha Jr., Luki Doncicia, J.J.’a Barei i Wesleya Matthewsa.


AKTUALIZACJA

Według informacji przekazanej Shamsowi Charanii przez agenta Ferrella, jego podopieczny zrezygnował z podpisania umowy z Mavericks i ponownie wchodzi na rynek wolnych agentów. Nie wiadomo, dlaczego tak się stało, natomiast Mavericks dowiedzieli się o tym podobno z mediów.

Zainteresowani Ferrellem są teraz Sacramento Kings.

Komentarze

  1. Pingback:Yogi Ferrell dołącza do Sacramento Kings - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *