Zapowiedź: Która z drużyn Wschodu wyjdzie na prowadzenie w serii?

Dawid Strona Główna Zapowiedzi meczów 0

No to rozpoczynamy całą zabawę od nowa. W zapomnienie idą wszystkie poprzednie cztery mecze (tym bardziej, że nie były emocjonujące), teraz gra toczy się do dwóch wygranych, zwycięzca dzisiejszego pojedynku będzie w niesamowicie komfortowej sytuacji. Bez zbędnej zwłoki zapraszamy na zapowiedź.

* Absencje wpisywane są w godzinach przedpołudniowych do czasu rozpoczęcia spotkania status nieobecnych zawodników może ulec zmianie.

1. Boston Celtics (2) – Cleveland Cavaliers (4), 02:30

Po dwóch meczach w Bostonie wydawało się, że Zieloni sprawią kolejną niespodziankę, wyeliminują samego Kinga i stawią się w Wielkim Finale! Nic z tych rzeczy – dwa kolejne mecze na wyjeździe sprowadziły ich na ziemie. Teraz gra rozpoczyna się od nowa, do dwóch wygranych, a Boston ma przewagę parkietu. Celtics są u siebie niepokonani (po wczorajszej porażce Warrriors jako jedyni pozostali w tych playoffach) i w tym momencie mają 9 wygranych z rzędu w TD Garden. Czy dzisiaj wygrają po raz dziesiąty? Ich szanse to 57%, ale w obecnej chwili minimalnym faworytem do awansu do finału są Cavs (51%). Taktyka? Celtics będą starali się wrócić do aktywnego ruchu piłki w ataku i dobrze pomagającej sobie obronie. Cavs chcą za to budować kolejne mecze na tym, co pokazali w Game 3 i Game 4.

Absencje: BOS – Irving, Hayward, Theis, niepewny Larkin; CLE – nikt;

Ciekawy matchup:

  • Tristan Thompson vs. Al Horford

Stan rywalizacji: 2 – 2

Dotychczasowe spotkania w playoff:

  1. Boston Celtics – Cleveland Cavaliers (108-93)
  2. Boston Celtics – Cleveland Cavaliers (107-94)
  3. Cleveland Cavaliers- Boston Celtics (116-86)
  4. Cleveland Cavaliers- Boston Celtics (111-102)

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *