Bucks chcieli wytransferować Bledsoe i Dellavedove

Marta Kiszko Newsy 3

Milwaukee Bucks chcieli wytransferować Erica Bledsoe i Matthew Dellavedovę w noc draftu. D.J. Wilson był także dostępny dla innych drużyn NBA.

Bucks nie dokonali żadnych wymian podczas draftu, jednak dziennikarz Gery Woelfel donosi, że tej nocy Kozły próbowały pozbyć się dwóch obrońców, a także zeszłorocznego picku.

Według Jake’a Fischera ze Sports Illustrated, Bucks byli mocno zaangażowani w rozmowy w sprawie ich 17. picku z Atlantą Hawks i Indianą Pacers. Ostatecznie Milwaukee wybrało Donte DiVincenzo.

3 Komentarze

  1. Nikt nie dał się nabrać na fikcyjną wartość tego pakietu? Nie dziwi mnie to. Natomiast wybór DiVincenzo to moim zdaniem bardzo dobre posunięcie. P. S. Kim jest Eric Bledsoe?

    1. Był świetnie zapowiadającą się „ubogą” wersją LbJ’a. I początkowo w Suns nawet to pokazywał. Nie skreślałbym jeszcze Erica, transfer do zespołu który nie koniecznie będzie walczył o Play Offs i spore minuty na parkiecie powinny pomóc w odbudowie formy. Talentu nikt mu nie skradł (chyba).
      A co do DiVincenzo to może się okazać czarnym koniem tego draftu.

      1. Jeśli DiVincenzo pokaże w debitanckim sezonie choć połowę z tego co w tegorocznym finale NCAA to ma przyszłość. Świetna trójka przede wszystkim, ale podanie też całkiem całkiem plus te fantastyczne bloki w tegorocznym finale, czyli bronić też potrafi.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *