Celtics chcieli pozyskać Justise’a Winslowa i złożyli za niego hojną ofertę

Marta Kiszko Newsy 0

Charlotte Hornets w noc draftu 2015 dostali propozycję od Boston Celtics wymiany ich 9. picku na sześć picków od Celtów. Na te sześć wyborów, które miały powędrować do Szerszeni, składać się miały nawet cztery potencjalne pierwszo-rundowe picki. Hornets jednak odmówili Danny’emu Ainge’owi i z dziewiątką wybrali Franka Kaminsky’ego. Informacja ta wypłynęła od Billa Simmonsa na łamach podcastu The Lowe Post autorstwa Zacha Lowe’a.

Hornets nie zdecydowali się na wymianę, a dość prawdopodobne jest to, że były to picki, z którymi później wybrali Terry’ego Roziera i Jaylena Browna.

Detroit Pistons i Miami Heat również otrzymali oferty od Celtics. Tłoki nie chciały się nawet zaangażować w tę rozmowy, bowiem przekonani byli do wyboru Stanleya Johnsona. Skontaktowali się również z Patem Riley, który ponoć odebrał telefon, roześmiał się, powiedział, że bierze Winslowa i rozłączył się.

Ostatecznie w 2015 Boston wybierał z numerami 16 (Terry Rozier), 28 (R.J. Hunter), 33 (Jordan Mickey) i 45 (Marcus Thornton).

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *