JaVale McGee na wylocie z Golden State Warriors?

Paweł Mocek Newsy 2

JaVale McGee wypadł z rotacji Golden State Warriors i być może jest już na wylocie z drużyny z Kalifornii. Według Marcusa Thompsona z The Athletic, mistrzowie NBA rozmawiali już nawet na temat jego wymiany z Milwaukee Bucks.

Kozły pytały podobno też Warriors o Zazę Pachulię i Jordana Bella, jednak Bob Myers nie chce pozbywać się żadnego z tych graczy.

McGee był ważną częścią ławki rezerwowych Warriors w poprzednim sezonie, grając w 77 spotkaniach i zdobywając swoje pierwsze mistrzostwo NBA. Latem podpisał z organizacją nową, roczną umowę. Teraz przegrywa rywalizację o minuty m.in. z Bellem i Davidem Westem.

2 Komentarze

  1. kurcze trochę szkoda. bardzo go lubię i świetnie się odnajdywał w GSW. fajnie się patrzyło na jego dunki, cyfry też kręcił niezłe w zeszłym sezonie

    1. Zgadza się, ale McGee nigdy do Warriors tak naprawdę nie pasował, wzięto go, by uzupełnił brak Boguta. Okazuje się jednak, że GSW świetnie radzą sobie bez niego, od brudnej roboty jest Zaza, a jeśli chodzi o samą defensywę pod koszem, to zarówno Durant jak i Bell radzą sobie doskonale, siłę fizyczną dodaje od siebie West.
      Również mi szkoda McGee, widać że facet odnalazł się w Oakland, ale Warriors, jeśli będą chcieli utrzymać trzon drużyny, muszą szukać oszczędności wszędzie, gdzie jest to możliwe.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *