Kluby nadal walczą o Leonarda, Lakers pozostają w grze

Marta Kiszko Newsy 0

Pomimo sprzecznych doniesień z obozu San Antonio Spurs, Los Angeles Lakers pozostają w grze o Kawhia Leonarda. Jeszcze niedawno zespół Popovicha stanowczo odmawiał wysłania swojego skrzydłowego do którejś z drużyn na Zachodzie, natomiast wszystko wskazuje na to, że Lakers agresywnie próbują dopiąć swego i pozyskać Leonarda jeszcze przed piątkiem.

Magic powiedział jakiś czas temu, że jeśli Lakers nie skuszą żadnego z topowych nazwisk w ciągu najbliższych dwóch offseason, Johnson ustąpi ze swej funkcji. Włodarze klubu z LA planują najpierw podpisać Leonarda, następnie ściągnąć LeBrona Jamesa, który – jak nieoficjalnie wiadomo – waha się z parafką do momentu pozyskania przez Lakers innego topowego wolnego agenta.

Spurs prowadzili już rozmowy z Boston Celtics, które – jak donosi Steve Bulpett z Boston Herald – na razie nie przyniosły żadnego skutku i raczej wyglądały jak próba wybadania terenu, ponieważ Celtowie nie złożyli jeszcze żadnej oferty. Według ESPN, swoje propozycje przedstawili Los Angeles Clippers, Cleveland Cavaliers oraz Philadelphia 76ers. Nie znamy jednak szczegółów co do zawartości pakietów za Kawhia Leonarda.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *