Lakers, Pelicans, Warriors i Thunder w grze o JaVale’a McGee

Marta Kiszko Newsy 3

Jeszcze do niedawna niechciany center, JaVale McGee, wzbudza zainteresowanie na rynku wolnych agentów. Lakers, Pelicans, Warriors i Thunder zastanawiają się nad pozyskaniem weterana.

Dwukrotny mistrz NBA, JaVale McGee, odbudował się grając w Golden State Warriors. Ostatnie trzy lata w karierze, zawodnik grał za minimum dla weterana.

3 Komentarze

 1. no no ciekawie Warriors, Lakers, Pelicans, Thunder…Lakers tylko miałoby sens gdyby LAL zbudowali contendera, dla JaValee McGee albo najwyższy i najdłuższy kontrakt albo atmosfera plus inwestycje pozaboiskowe.
  np. w Bay Area czy Los Angeles ma sporo możliwości sponsoringu i inwestycji, w Oklahomie (prowincja) czy Nowy Orlean trochę mniej.
  myślicie czy GSW wyrówna maxa za niego?
  swoją drogą w kwestii Air Canady jego wypowiedź z NBC Sports odnośnie gry dla GSW
  „I’m open for it,” Carter said on ESPN’s The Jump on Wednesday. „I want to win. I want to play and I want to do somewhat what Kevin Durant did. I want to do for my team. I want to go out there and play and provide and show that I can still play this game.
  Dwight Howard sam otwarcie powiedział, że chce grać albo dla GSW albo gdziekolwiek LBJ zagra (swoją drogą ironia gdyby było to LAL ; )

 2. Z jednej strony chciałbym, żeby został w GSW, ale z drugiej chcialbym żeby dostał jakiś lepszy kontrakt niż minimum dla weterana. Na szczęście w ostatnich latach zapracował na szacunek i mało kto widzi w nim bohatera filmików Shaqa

  1. dziwne, że poszedł za minimum do LAL…ok. w sumie 0,4mln na 2,4 mln kontrakcie to nie mało, więc GSW nie miało tyle…

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *