LeBron James i Stephen Curry prowadzą po drugich wynikach głosowania na All-Star Game

Paweł Mocek Newsy 0

NBA opublikowała dzisiaj drugie wyniki głosowania do tegorocznego All-Star Game. Na pierwsze miejsce wysunął się LeBron James, wyprzedzając prowadzącego po premierowej odsłonie wyników Giannisa Antetokounmpo. Wśród graczy Konferencji Zachodniej zdecydowanie najwięcej głosów zgromadzili do tej pory Stephen Curry i Kevin Durant.

Na trzecim miejscu wśród frontcourtowych graczy na Wschodzie utrzymał się Joel Embiid, a jego prowadzenie nad czwartym Kristapsem Porzingisem wzrosło do 147 tysięcy głosów. Z graczy backcourtu na zdecydowanym prowadzeniu jest Kyrie Irving, a na drugim miejscu wciąż jest DeMar DeRozan. Na trzecią pozycję wysunął się Ben Simmons, wyprzedzając Victora Oladipo.

Za Durantem w głosowaniu na frontcourt Zachodu znajduje się wciąż Anthony Davis, ale trzecie miejsce stracił jego kolega z New Orleans Pelicans, DeMarcus Cousins. Wyprzedził go bowiem Draymond Green. W backcourcie bez zmian – Curry zdecydowanie przed Jamesem Hardenem. Za powyższym duetem czai się Russell Westbrook.

Głosowanie kibiców zakończy się 15. stycznia, w poniedziałek. Liczy się ono jako 50% ogólnej puli głosów. Pozostałe 50% jest podzielone po równo na głosy zawodników oraz głosy mediów.

Dziesiątkę starterów All-Star Game poznamy w czwartek, 18. stycznia.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *