Prasówka: Doc Rivers na dłużej w Los Angeles Clippers, LeBron nie chce angażować się w offseason

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 0

Doc Rivers oficjalnie potwierdził, że podpisał przedłużenie kontraktu z Los Angeles Clippers. Rozmowy na temat nowej umowy rozpoczęły się w marcu, gdy w mediach pojawiły się plotki o jego odejściu do Los Angeles Lakers. Rivers nie powiedział ile sezonów będzie obejmowało przedłużenie, ale powtórzył, że chce zostać w klubie jak najdłużej.
[źródło: Andrew Greif/Los Angeles Times]

LeBron James nie planuje aktywnie uczestniczyć w tegorocznym offseason w wykonaniu Los Angeles Lakers. Gwiazdor Jeziorowców chciałby zmienić swoje postrzeganie jako „de facto generalnego menedżera” i zamierza pozostać poza jakimkolwiek procesem decyzyjnym przy pozyskiwaniu wolnych agentów.
[źródło: Sam Amick/The Athletic]

Gregg Popovich prawdopodobnie pozostanie trenerem San Antonio Spurs na kolejny sezon. Jeden z członków sztabu trenerskiego powiedział, że nie ma w tej sprawie żądnych wątpliwości. Nieznane są za to plany Popovicha po kolejnym sezonie, po którym będzie trenował reprezentację USA na Igrzyskach Olimpijskich.
[źródło: Mike Finger/San Antonio Express-News]

Brad Stevens potwierdził, że Marcus Smart prawdopodobnie nie wystąpi w żadnym meczu półfinałów konferencji. Rozgrywający Boston Celtics wrócił już do części treningów po zerwaniu mięśnia brzucha, ale wciąż jest daleko od powrotu na parkiet.
[źródło: Chris Forsberg/NBC Sports]

Monty Williams odbył rozmowę z Phoenix Suns w sprawie posady trenera zespołu i spotkanie przebiegło bardzo dobrze. Williams jest obecnie faworytem do objęcia stołka po zwolnionym Igorze Kokoskovie, ale formalnie nie otrzymał jeszcze oferty pracy.
[źródło: Duane Rankin/Arizona Republic]

Jared Dudley będzie tego lata zainteresowany dołączeniem do Boston Celtics. Weteran Brooklyn Nets zaliczył dość udany sezon i latem zostanie wolnym agentem w wieku 34 lat.
[źródło: Gary Washburn/Boston Globe]

Memphis Grizzlies dali awans Tayshaunowi Prince’owi na posadę wiceprezydenta od spraw koszykarskich. Prince dołączył do zarządu klubu w 2017 roku.
[źródło: informacja drużyny]

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *