Raptors myśleli o oddaniu DeRozana

Mateusz Jakubiak Newsy 8

Podczas zeszłorocznego offseason Toronto Raptors po cichu rozglądali się możliwościami transferu DeMara DeRozana. Zawodnik został jednak w Kanadzie i rozegrał najlepszy sezon w karierze.

W tamtym czasie podpisano nowe umowy z Kylem Lowrym oraz Sergem Ibaką.

Raptors mogą w tym roku agresywniej szukać wymiany za swojego gwiazdora.

8 Komentarze

 1. …a plotkę, by wymienić DDR na Beala słyszeli 😉

  1. Kasa się zgadza…

 2. Lepiej Walla za Lowrego

 3. Wall raczej zepsuje chemię w Raptors a i punktów nie da…a DeRozan przy Wallu zostanie stłamszony i znów spory o to kto jest liderem, wodzem itd

  1. A może właśnie DeRozan potrzebuje kogoś takiego. Może nie jest mimo wszystko mentalnie gotowy na bycie liderem. To może nie było widoczne w sezonie regularnym – a wtedy wyglądał właśnie jak lider z prawdziwego zdarzenia – ale w Playoffach był dramat. Może to dla niego zbyt wiele. Niech zdobywa punkty, ale przywództwo odda komuś innemu?

   1. W sumie dobra myśl, jeśli obie drużyny chcą czegoś więcej niż 1-2 runda playoffów…rozdzielić „walczące koguty” w Waszyngtonie i sparować z allstarami z Toronto.
    Dużo może zależeć kto zostanie trenerem Raptorów i jak poukłada (w obecnym lub *po zmianie składzie)

 4. nie każdy chce grać w Toronto, a jak chcieli oddać Deamara to wtedy jak była okazja, kilka lat wstecz do LAL, wciąż jest w prime ale już trochę inaczej na niego będą patrzeć, poza tym problemem jest ulubieniec Lowry, nie DD

 5. DDR sie skonczyl.. 😛

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *