Rockets faworytami w wyścigu po Carmelo Anthony’ego

Paweł Mocek Newsy 1

Houston Rockets są według kilku menedżerów w lidze faworytami do podpisania umowy z Carmelo Anthonym, gdy ten porozumie się w sprawie wykupienia swojej umowy z Oklahoma City Thunder – raportuje Kevin O’Connor z The Athletic.

Jak widać powyżej, w rozmowie z business managerem Anthony’ego brał udział jeden z jego bliskich przyjaciół, a więc Chris Paul. Warto zauważyć, że do wyścigu po Melo – do Rockets, Los Angeles Lakers i Miami Heat – dołączyli także Philadelphia 76ers.

Rockets byli łączeni z Anthonym także przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu, jednak ostatecznie trafił on do Thunder. W czerwcu Melo podjął opcję zawodnika wartą 28 milionów dolarów, jednak zespół nie zamierza płacić mu takich pieniędzy ze względu na duży podatek od luksusu. Zwolnienie go pozwoli im na „rozciągnięcie” jego umowy na parę lat, a dodatkowy buy-out na zmniejszenie kwoty do wypłaty.

Komentarze

  1. Jeśli będzie to kontrakt za minimum dla weterana to Melo jest super opcją z ławki. Nawet jeśli w tym sezonie obniżył loty to pamiętajmy że to był kawał koszykarza. Przecież to nie jego wina że ktoś zaoferowaładnie mu takie pieniądze. Poza tym w OKC tak jak już kiedyś pisałem trafił pod słabego coacha.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *