Sezon 2018/19 ma rozpocząć się 16. października

Paweł Mocek Newsy 4

73. sezon NBA ma rozpocząć się 16. października 2018 roku – raportuje Gary Washburn z Boston Globe. Jest duża szansa, że w pierwszych meczach sezonu zobaczymy starcia Boston Celtics z Philadelphią 76ers oraz Golden State Warriors z Oklahomą City Thunder.

Tak samo jak w ostatnich latach, sezon rozpocznie się we wtorek i idąc ścieżką wytyczoną od rozgrywek 2017/18, poważne granie będziemy mogli oglądać wcześniej niż dopiero w końcówce października. Zgodnie z tradycją, w pierwszym dniu obejrzymy wręczanie mistrzowskich pierścieni, stąd nie dziwi obecność Warriors w pierwszym meczu sezonu.

Początek rozgrywek będzie transmitowany przez stację TNT.

4 Komentarze

  1. Gratuluję załodze NBALabs. Z trzech bardzo popularnych serwisów, jakie regularnie otwieram, Wy jako jedyni udostępniliście dzisiaj nowy post. I to nie jeden, a cztery – brawo! Pozostałe: proportal i MVPportal nie mieli czego spapugować z zagranicznych serwisów i poszli sobie na sobotnie piwo, zamiast pracować na odsłony u swoich czytelników. Zamieszczam ten wpis z nadzieją, że ktoś z nich przeczyta 😛

  2. Canal plus będzie pokazywał kolejny sezon?

    1. Podobno tak 🙂

    2. Tak, podpisali umowę na kolejny rok. Canal+ pokaże co najmniej 140 meczów, w tym 110 w sezonie zasadniczym. Tradycyjnie będą transmitować All-Star Game, mecze bożonarodzeniowe, MLK Day i London Game (17 stycznia, Wizards vs Knicks).

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *