Zapowiedź – dzień 1

Dawid Strona Główna 3

Od jutra wielu z nas będzie dosypiało w ciągu dnia, ponieważ długo wyczekiwana przez wielu sympatyków koszykówki noc już dzisiaj. Dzięki zmianom w kalendarzu możemy się nią cieszyć 2 tygodnie wcześniej niż zazwyczaj. Rozpoczynamy z przytupem. 

1.Cleveland Cavaliers – Boston Celtics (godz. 02:00)

Na początek szlagier konferencji wschodniej. Boston bez Marcusa Morrisa, Cavs bez Isaiah Thomasa oraz z niepewnym LeBronem. Dopiero przed meczem zapadnie decyzja czy lider z Ohio zagra. Kyrie będzie chciał udowodnić, że może być pierwszą opcją. Jego byli koledzy zaś będą chcieli mu pokazać, że nie warto było ich opuszczać. Jedno jest pewne będą szły iskry, jak w playoffach… Przynajmniej takie mamy nadzieje.

2.Golden State Warriors – Houston Rockets (godz. 04:30)

W spotkaniu drużyn z konferencji zachodniej również zafundowano nam hit. W Houston wszyscy zdrowi, niepewne występy Draymonda Greena oraz wartościowych zmienników: Iguodali i Livingstona. Pierwszy mecz sezonu, zawodnicy dopiero się rozgrzewają, ale Paul i Harden będą chcieli pokazać, że ofensywnie nie odstają od Mistrzów. Nie dziwiłbym się, gdyby padł rekord pod względem ilości prób rzutów za „3”, wykonanych przez obydwie drużyny.

3 Komentarze

  1. Nastawiam się bardziej na pierwszy mecz, drugiego raczej nie obejrzę be będzie trzeba pospać chwilę przed robotą. Nie zdziwię się jak mecz nr 2 skończy się już połowie 3 kwarty gdy siądzie komuś trójka.

  2. W sumie – jestem ciekaw czy w meczu Cle vs. Bos ktos komus bedzie chcial cos udowodnic… Oby 😉
    Licze na to bo na tego typu emocje czlowiek czekal cale wakacje.

  3. Jak na pierwszy dzień, to emocji aż za dużo:(

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *