Anthony Davis niezmiennie na radarze Boston Celtics

Marta Kiszko Newsy 1

Zdaniem Adriana Wojnarowskiego, Boston Celtics już od dłuższego czasu mają na radarze Anthony’ego Davisa i postarają się pozyskać centra do czasu trade deadline kolejnego sezonu NBA.

„Boston ma na celowniku Davisa od kilku lat. Zawsze mieli nadzieję, że – czy to będzie pod koniec tego sezonu, czy na początku przyszłego przed trade deadline – zgromadzą picki, które ma Danny Ainge, młodych zawodników i będą w stanie pozyskać Anthony’ego Davisa.

Teraz jednak jest jeszcze LA. Jeśli nic nie wyjdzie u nich podczas wolnej agentury, będą musieli wziąć pod uwagę wymianę swoich młodych zawodników, aby pozyskać środkowego.”

Dziennikarz The Athletic, Jay King, raportował także, że ponoć Kyrie Irving i Anthony Davis mieli rozmawiać o wspólnej grze w Bostonie.

Kontrakt 25-letniego środkowego z New Orleans Pelicans dobiega końca po sezonie 2019/20. Zawodnik będzie mógł przedłużyć go o pięć kolejnych lat, za co może potencjanie zarobić 235 mln dolarów. Davis łączony jest także z Los Angeles Lakers, ponieważ należy do tej samej agencji, co LeBron James.

Komentarze

  1. No ostatnio Kyrie uzgodnił ponoć z Butlerem, że po sezonie 18/19 będą razem grali. Jeszcze Davis do tego i paczka fajna. yyy, no chyba tylko ktoś zapomniał, że jeszcze kasa się musi zgadzać 😉

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *