DeAndre Jordan chciałby dołączyć do Houston Rockets

Marta Kiszko Newsy 0

DeAndre Jordan jest ponoć sfrustrowany sytuacją w Los Angeles i chciałby przenieść swoje talenty do rodzinnego Houston. Przy założeniu, że Chris Paul podpisałby z Rockets kontrakt, Jordan mógłby znów zagrać ze swoim kolegą z Clippers.

Ponoć center z LA rozmawiał już kilkoma zawodnikami Rakiet i przyznawał się do swojej frustracji i chęci zmiany otoczenia. Zach Lowe z ESPN potwierdził niedawno, że w zeszłym roku Houston Rockets byli zainteresowani usługami środkowego i doszło do bardziej zaawansowanych rozmów, ale zmienili zdanie przed trade deadline, po tym, jak zobaczyli w jaki sposób rozwija się Clint Capela.

DeAndre Jordan ma jeszcze jeden rok kontraktu z Clippers, w którym ma opcję zawodnika, ale według Kelly Iko z USA Today, gracz nie będzie chciał przedłużyć tej umowy. W następnym sezonie zarobi 24.1 mln dolarów.

Jordan rozegrał właśnie swój dziesiąty sezon w karierze i dziesiąty w trykocie zespołu z LA. W 2017/18 notował średnio 12.0 punktów, 15.2 zbiórek i 1.5 asyst. To były jego najlepsze rozgrywki pod względem skuteczności z linii rzutów wolnych. Wykonywał osobiste na poziomie 58%.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *