Jordan wciąż nie zdecydował

Mateusz Jakubiak Newsy 6

DeAndre Jordan wciąż nie podjął decyzji w sprawie podjęcia opcji zawodnika o wartości 24,1 miliona dolarów w swoim kontrakcie z LA Clippers.

Środkowy ekipy z Los Angeles prowadził rozmowy z władzami organizacji przed minionym sezonem, ale obie strony nie zdołały dojść do porozumienia.

Jordan ma czas do 29 czerwca, aby podjąć decyzję.

Dla centra Clippers bardziej korzystne mogłoby być zaczekanie do 2019 roku, kiedy to teamy będą miały więcej miejsca w budżetach i rozpoczną poszukiwania zawodnika na pozycję środkowego.

6 Komentarze

  1. Myślicie, że podczas offseason nauczy się rzucać za trzy?:). Jak dla mnie dobry „rim protector”, ale nic poza tym. Widziałem go w duecie z Blakem, teraz raczej odrzuci opcję.

  2. Washington Wizards President Ernie Grunfeld announced today that the team has acquired guard Austin Rivers from the Los Angeles Clippers in exchange for center Marcin Gortat. – via NBA.com Czyli Gortat na ławkę czy tak jak pisałem wcześniej, Jordan odrzuca, a Gortat starterem??? Bomba.

  3. Washington Wizards President Ernie Grunfeld announced today that the team has acquired guard Austin Rivers from the Los Angeles Clippers in exchange for center Marcin Gortat. – via NBA.com

  4. Gortat w Clipps, Austin w Washington Via HoopsHype. Bomba???

  5. Przepraszam za tyle podobnych komentarzy, ale mam chyba problem z przeglądarką, bo nie pokazuje moich komentarzy po kliknięciu „Opublikuj”.

  6. Pingback:Marcin Gortat trafia do LA Clippers! - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *