Lonzo i Magic Johnson podczas konferencji prasowej

Lakers zorganizowali zebranie drużyny

Paweł Mocek Newsy 7

Mając na swoim koncie cztery porażki z rzędu, Los Angeles Lakers zorganizowali zebranie drużynowe zamiast codziennego treningu. Jeziorowcy mają bilans 11-22 i przegrali 7 z 8 ostatnich spotkań.

Jak podaje Tania Ganguli z Los Angeles Times, trener Luke Walton pozwolił swoim graczom na wyrażenie swojego zdania i wątpliwości, związanych zarówno z ich systemem gry, jak i ze sposobem, w jaki zarząd prowadzi politykę organizacji.

Lakers wchodzili w sezon, zapowiadając walkę o playoffy, tymczasem obecnie są o 1.5 meczu powyżej ostatniego miejsca w Konferencji Zachodniej. Pojawiły się nawet plotki o ewentualnych wymianach Juliusa Randle’a oraz Jordana Clarksona.

7 Komentarze

  1. Chyba nikt na poważnie nie brał tego, że Lakers mają szanse na Playoffy 🙂 dobrze, że widać wolę walki, ale nie oszukujmy się – z trj mąki chleba w tym sezonie nie będzie i wcale nie musi być! Dobrze, że widać postęp u Ingrama i Kuzma gra powyżej oczekiwań.

  2. Kuzma jest sealem ale Lonzo bustem wiec wychodzi na zero.

    1. Lonzo jest rozczarowaniem, ale nie bustem. Zwróć proszę uwagę na to, ile daje swojej drużynie, mimo że nie punktuje jak Kuzma czy Tatum. Musi dopracować rzut i będzie znakomitym playmakerem.

  3. Marta myślę że oni sami w to nie wierzą 😛 Ja mam mieszane uczucia co do Ingrama… niby coś tam poprawił, niby fajnie wygląda momentami ale masa mu jest potrzebna i to bardzo.

    1. Ingram nie będzie miał masy,a siły ma dużo więcej niż w ubiegłym sezonie, co widać po jego wejściach pod kosz. Durant też specjalnie przypakowany nie jest 😉

  4. KD to fenomen. Nie będzie drugiego takiego gościa który niewidoczny potrafi rzucić Ci 30 oczek.

  5. Ingram musi nabrac masy , Lonzo musi nauczyc sie rzucac a LaVar musi zamknac jape. recepta na sukces 😀

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *