Larry Nance i Cavaliers zainteresowani przedłużeniem kontraktu

Paweł Mocek Newsy 2

Larry Nance Jr. oraz Cleveland Cavaliers są poważnie zainteresowani długoletnim przedłużeniem kontraktu – napisał Joe Vardon z Cleveland.com.

Nance Jr. będzie wchodził w ostatni sezon swojego debiutanckiego kontraktu i od 1. lipca będzie mógł go przedłużyć nawet o 4 lata. Offseason Cleveland Cavaliers będzie oczywiście kręcił się wokół wolnej agentury LeBrona Jamesa, ale sytuacja kontraktowa Nance’a może być od tego niezależna.

25-latek urodzony w Akron, Ohio, dołączył do Cavaliers w ramach wymiany za Isaiaha Thomasa, zaraz przed trade deadline. W 24 spotkaniach sezonu regularnego zaliczał średnio 8.9 punktu i 7.0 zbiórek. W playoffach te cyferki spadły do 4.8 punktu i 4.5 zbiórki, ale nieźle zaprezentował się w swojej pierwszej fazie posezonowej, w porównaniu do innych pozyskanych w lutym zawodników.

2 Komentarze

  1. fajny prospekt – w przypadku Cavs trzymać albo ktoś inny chętny się znajdzie

    1. Prospekt to chyba kluczowe słowo w kontekście Nance’a. Wszelkie niedoskonałości w Lakers nadrabiał sercem do gry. Mało oglądałam Cavs w sezonie regularnym odkąd doszedł do składu, ale pytanie jakie mi się nasuwa to z jak dużym sufitem jest to gracz i gdzie aktualnie znajduje się ten jego upside.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *