Pacers odrzucili opcję drużyny Lance’a Stephensona, celują w Evansa i Bartona

Paweł Mocek Newsy 4

Indiana Pacers nie podjęli opcji drużyny w kontrakcie Lance’a Stephensona, który zostanie teraz wolnym agentem – raportuje Shams Charania z Yahoo Sports.

Ze strony Pacers taki ruch podyktowany jest prawdopodobnie zaplanowaną aktywnością w trakcie wolnej agentury. Pacers mają już w tej chwili mają ponad 10 milionów dolarów wolnego miejsca w salary, a mogą je zwiększyć poprzez zwolnienie któregoś z trójki: Darren Collison, Bogdan Bogdanović i Al Jefferson.

Pacers już w tym momencie interesują się pozyskaniem Tyreke’a Evansa oraz Willa Bartona, którzy daliby nieco więcej ofensywie zespołu niż Stephenson. 27-latek wrócił do Indiany pod koniec sezonu 2016/17, a w ostatnich rozgrywkach zdobywał średnio 9.2 punktu, 5.2 zbiórki i 2.9 asysty.

4 Komentarze

  1. Z jednej strony szkoda Lancelota, bo jego pojedynki z Lebronem to dla mnie klasyk.
    Z drugiej to faktycznie Barton lub Evans dadza wiecej jakosci. Oby tylko Tyreke wytrzymal zdrowotnie

    1. Może trafi do Cleveland…😀. Ok, żarty na bok. Przyzwoity sezon, dobra obrona, żywiołowość na parkiecie. Czy te 4 mln z kawałkiem to takie obciążenie? Może mam sentyment bo pamiętam go jeszcze jako koszykarza robiącego różnicę.

      1. Przede wszystkim Lance nie dostał rozwolnienia na widok Jamesa, tak jak Raptors. Właśnie z powodu braku strachu Pacers byli w stanie walczyć z Cleveland jak równy z równym. Toronto powinno rozważyć pozyskanie Stephensona, by mógł pokazać liderom co znaczy mieć jaja.

  2. a może go podpiszą jak już będzie po polowaniu na grubsze sztuki ?

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *