Prasówka NBA: Sean Marks z nowym kontraktem od Nets, Livingston zastanawia się nad zakończeniem kariery

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 0

Brooklyn Nets sfinalizowali przedłużenie kontraktu z Seanem Marksem. Ostatnio zarząd Siatek przedłużył także umowy całego sztabu Kenny’ego Atkinsona. Marks jest generalnym menedżerem Nets od 2016 roku, przejmując wówczas organizację bez wielu wyborów w kolejnych pierwszych rundach draftów. Dziś drużyna jest na granicy playoffów i będzie tego lata miała tylko 51 milionów dolarów w gwarantowanych kontraktach.
[źródło: Brian Lewis/New York Post]

Według Rica Buchera z Bleacher Report, Kevin Durant podjął już decyzję o odejściu z Golden State Warriors i podpisaniu latem umowy z New York Knicks. Bucher relacjonuje, że Durant nigdy nie poczuł się odpowiednio doceniany przez organizację, która wciąż – według 2-krotnego MVP Finałów – lepiej traktuje Stephena Curry’ego, Klaya Thompsona i Draymonda Greena.
[źródło: Josh Schrock/NBC Sports]

Shaun Livingston zastanawia się nad przejściem na emeryturę po zakończeniu sezonu 2018/19. Obwodowy Golden State Warriors ma jeszcze kontrakt na kolejne rozgrywki, ale gwarantowane w nim są tylko 2 z 8 milionów dolarów. Jeśli Wojownicy zdecydują się na jego zwolnienie, nie wiadomo czy będzie miał motywację, by kontynuować karierę.
[źródło: Anthony Slater]

Washington Wizards nie zamierzają zwalniać Scotta Brooksa po zakończeniu sezonu. Rewolucja w klubie rozpoczęła się od zwolnienia generalnego menedżera Erniego Grunfielda, ale na razie posada Brooksa nie jest zagrożona. Umowa obecnego trenera Wizards wygasa dopiero za dwa lata i jest warta 7 milionów dolarów za sezon.
[źródło: David Aldridge/The Athletic]

Jeanie Buss zapytana o to, czy Luke Walton będzie trenerem Los Angeles Lakers, nie chciała udzielić odpowiedzi. Wcześniej zazwyczaj wyraźnie stawała po stronie Waltona, ale tym razem odesłała pytających do prezydenta klubu, Magica Johnsona.
[źródło: Dave McMenamin/ESPN]

Philadelphia 76ers podpiszą kontrakt do końca sezonu z Gregiem Monroem. Przedwczoraj Monroe’owi skończył się 10-dniowy kontrakt z Boston Celtics. By zatrudnić nowego środkowego, Sixers zwolnią miejsce w składzie poprzez rozwiązanie umowy z Justinem Pattonem.
[źródło: Jordan Schultz/ESPN]

Orlando Magic planują podpisać z Michaelem Carterem-Williamsem kontrakt do końca sezonu. Druga 10-dniowa umowa rozgrywającego Magic wygasła po wczorajszym meczu przeciwko New York Knicks.
[źródło: Chris Hays/Orlando Sentinel]

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *