Zapowiedź: Must-win dla Cavaliers

Dawid Strona Główna Zapowiedzi meczów 0

Po kilku dniach przerwy wracamy do rywalizacji w półfinałach konferencji. LeBron James stanie przed sporym wyzwaniem w must-win meczu numer trzy, ale będzie potrzebował pomocy kolegów, by pokonać Boston Celtics.

* Absencje wpisywane są w godzinach przedpołudniowych do czasu rozpoczęcia spotkania status nieobecnych zawodników może ulec zmianie.

1. Cleveland Cavaliers (4) – Boston Celtics (2), 02:30

Dzisiaj LeBron wróci do serii lub powoli rozpocznie poszukiwania nowego klubu. W przypadku przegranej będzie bardzo ciężko mu wyjść ze stanu 0-3. W obecnym roku lider Cavaliers ma za małe wsparcie ze strony kolegów. W sumie sam sobie zgotował taki los załatwiając kontrakty dla swoich kamratów, czym pozbawił się wartościowego wsparcia. Bez dobrej, a w szczególności skutecznej gry strzelcy z Cleveland nie mają po co wychodzić na parkiet. Po stronie gospodarzy Ainge’a wyzywają od złodziei, a Boston ze spokojem patrzy w przyszłość. Jeśli Celtics utrzymają intensywność z pierwszych dwóch spotkań, jeśli będą wykonywać polecenia najlepszego trenera w obecnych playoffach, to ich szanse na wygranie tego spotkania są zdecydowanie wyższe niż przewiduje Maszyna. Jej typ to 64% na Cleveland. Po więcej spostrzeżeń zapraszamy do najświeższego felietonu z cyklu Fast Break.

Absencje: CLE – nikt; BOS – Irving, Hayward, Theis, niepewny Larkin

Ciekawy matchup:

  • Jayson Tatum vs LeBron James
  • Al Horford vs Kevin Love

Stan rywalizacji: 0 – 2

Dotychczasowe spotkania w playoff:

  1. Boston Celtics – Cleveland Cavaliers 108-93
  2. Boston Celtics – Cleveland Cavaliers 107-94

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *