Derrick Rose namyślił się – chce wrócić do drużyny

Paweł Mocek Newsy 3

Derrick Rose, który ostatnio nie był z drużyną zastanawiając się nad przyszłością swojej kariery, postanowił wrócić do Cleveland Cavaliers – informuje Jason Lloyd z The Atletic. Rozgrywający Cavs odezwał się do generalnego menedżera Koby’ego Altmana i poinformował go o swojej decyzji.

29-latek mający ciągłe problemy z kontuzjami wystąpił w zaledwie 7 spotkaniach w tym sezonie, zdobywając w nich 14.3 punktu i 1.7 asysty. Teraz boryka się z urazem lewej kostki i nie jest na razie gotowy do powrotu do gry.

Właśnie ze względu na powtarzające się kontuzje, Rose postanowił oddalić się na jakiś czas od zespołu i koszykówki w ogóle, zastanawiając się nad przerwaniem swojej kariery. Od czasu swojego pierwszego poważnego urazu w 2012 roku, Rose zagrał w zaledwie 179 meczach.

3 Komentarze

  1. Ta narracja o przerwaniu kariery to śmierdząca na kilometr ściema PR-owa. Jeśli prawdą jest, że zakończenie kariery wiązało się z zerwaniem kontraktu z Adidasem, to znaczy, że nigdy nie była realną opcją. A całe wypięcie Rose’a na Cavs wygląda jak próba sondowania służąca znalezieniu „lepszej drużyny”. Teraz jednak Cleveland mają streak 11-0 i Derrick chce wrócić do drużyny. Tylko czy drużyna powinna brać Rose’a? J. Calderon spisuje się przyzwoicie, w kontekście wyników drużyny – lepiej niż Róża. Jest też jeszcze D.Wade. Domyślam się, że decyzja o zwolnieniu byłego MVP jest trudna, ale może całkiem słuszna…

  2. To temat bardziej dla psychiatry. Powinien chyba odpocząć w więzieniu za ten gwałt zbiorowy, zanim się przydaży jakies kolejne nieszczescie.

  3. Dzieki niemu Cavs maja serie 11 wygranych. Oczywiscie dlatego, ze nie gra ; -)

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *