Melo będzie wchodził z ławki?

Paweł Mocek Newsy 2

Houston Rockets prawdopodobnie będą chcieli wprowadzać Carmelo Anthony’ego do gry z ławki rezerwowych – napisał w swoim artykule na ESPN.com Adrian Wojnarowski.

Anthony przyjechał dzisiaj do Houston, by przejść testy medyczne i już oficjalnie podpisać kontrakt. 34-latek został wcześniej wymieniony z Oklahomy City Thunder do Atlanty Hawks po tym, jak przyjął opcję zawodnika na sezon 2018/19 wartą 28 milionów dolarów i natychmiast zwolniony.

Rockets muszą poradzić sobie w kolejnym sezonie ze stratą Trevora Arizy oraz Luca Mbah a Moute. Patrząc na ich obecne personalia, miejsce w pierwszej piątce po Arizie – jeśli Anthony rzeczywiście będzie zaczynał mecze na ławce – przejmie Gerald Green albo Ryan Anderson.

2 Komentarze

  1. Pingback:Anthony oficjalnie w Rockets - NBA Labs – strona o koszykówce NBA. Wyniki, aktualności, relacje i analizy.

  2. dosyć ciekawie może się sytuacja rozwinąć, bo rzeczywiście Melo grając nawet 25min, ale głównie przeciw 2-gim składom, z ławki może nabić bardzo dobre statystyki indywidualne i pomóc drużynie. Rozumiem, że w przypadku blednącej gwiazdy, z dużym ego 6th man to nie mvp sezonu, ale warto gdyby się przekonał. Ciekawe czy Houston celowało w Vince Cartera (który chciał z ławki odgrywać większą rolę)? PS> życzę lepszego zakończenia kariery Anthonemu niż the Answer’owi

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *