Pierwsze urodziny NBA Labs!

Marta Kiszko Strona Główna 30

Chyba nie możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy jakoś wybitnie sentymentalni, bo właśnie zdaliśmy sobie sprawę z tego, że przegapiliśmy to, że wczoraj, a dokładnie 31go lipca 2017 roku, minął równy rok od wystartowania NBA Labs. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak podziękować Wam wszystkim za ten cały rok!

Dziękujemy za to, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją, ale przede wszystkim za to, że poświęcacie swój czas, aby przeczytać nasze teksty i wspólnie z nami budujecie tu przestrzeń do wymieniania poglądów i spostrzeżeń. Dziękujemy za każdą krytykę – motywuje nas to do cięższej pracy i sprawia, że cały czas rozwijamy się jako portal.

Ze statystycznych ciekawostek – napisaliście łącznie 4393 komentarzy, a my opublikowaliśmy 2147 postów, z czego 1066 to newsy, a 258 to autorskie felietony.

Jeszcze raz chcielibyśmy Wam podziękować za cały zeszły rok, za kredyt zaufania, odwiedziny, komentarze i generalny wkład w rozwój portalu. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na kolejne lata!

Jeśli macie jakieś sugestie, czy propozycje na nadchodzący sezon, podzielcie się nimi z nami.

Dziękujemy!

Załoga NBA Labs

30 Komentarze

  1. Enbiej zyskało na typerze. Wam tez przydał by sie coś podobnego.
    Poza tym może dał by sie znaleźć jakiegoś sponsora który dałby trochę nagród w konkursach? (najlepiej takich uniwersalnych bez potrzeby rozmiarówki typu piłka) Konkursy też może by podbiły popularnośc strony.

  2. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa. Amonie naprawdę w nas nie wierzyłeś? Ty Brutusie.
    Przy okazji informuję, że w nadchodzącym sezonie wystartujemy z zabawą dla Was, związaną z typowaniem. Ponadto planujemy powtórzyć też zeszłoroczną playoffową zabawę. Nagrody dla zwycięzców są przewidziane.

  3. 31 lipca urodził się mój Synek, zatem szczególny dzień ☺. Dołączam się do szczerych życzeń. Dla mnie to najlepsza strona o NBA. Tak trzymać Kochani 💪.

  4. Świetna strona, w przeciwieństwie do tendencyjnej enbiejakszyn, gdzie wpisy są usuwane są kibicowanie określonym teamom. Uwierzycie? Na zapytanie mailowe dlaczego tak się dzieje, otrzymałem stek inwektyw pod adresem swojej drużyny. Pozdrawiam i dziękuję za demokrację i profesjonalizm

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *