Prasówka NBA: Coraz więcej zainteresowanych Linem, Shumpert chciał wtargnąć do szatni Blazers

Mateusz Jakubiak Prasówka Strona Główna 0

Sacramento Kings interesują się Jeremym Linem. Atlanta Hawks chcieliby za niego dostać wybór w pierwszej rundzie draftu. Kings mogliby użyć wygasającego kontraktu Zacha Randolpha przy negocjacjach transferowych. Linem mają jednak także interesować się Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans oraz Philadelphia 76ers.
[źródło: Dane Delgado/NBC Sports]

Iman Shumpert próbował dostać się do szatni Portland Trail Blazers po poniedziałkowym spotkaniu tej drużyny z Sacramento Kings Shumperta. Koszykarz chciał się skonfrontować z Jusufem Nurkiciem, ponieważ był na niego zły za postawienie twardej zasłony. Nurkić zbagatelizował ten incydent.
[źródło: ESPN]

Steve Kerr podtrzymał informację, że DeMarcus Cousins pojawi się w pierwszej piątce Golden State Warriors na piątkowe starcie z L.A. Clippers. Pojawiły się głosy, że debiut tego zawodnika nastąpi w środę przeciwko New Orleans Pelicans, jednak jest to mało prawdopodobne.
[źródło: NBA]

Philadelphia 76ers zdecydowali się na podpisanie 10-dniowej umowy z Coreyem Brewerem, który rozegrał w NBA 783 spotkania. Grał dla Minnesota Timberwolves, Dallas Mavericks, Denver Nuggets, Houston Rockets, Los Angeles Lakers oraz Oklahoma City Thunder.
[źródło: informacja drużyny]

Isaiah Whitehead podpisał z Detroit Pistons kontrakt typu two-way. Whitehead został wybrany w drugiej rundzie draftu 2016 przez Brooklyn Nets. W tym sezonie grał w Lokomotwie Kubań.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Zwolniony niedawno z Minnesota Timberwolves James Nunnally znalazł się w kręgu zainteresowań Houston Rockets. Chcieliby oni podpisać z graczem 10-dniową umowę. Zawodnikiem interesują się także kluby z Europy. Rockets chcieli związać się kontraktem z Danuele Housem Jr.’em, ale strony nie doszły do porozumienia. House Jr. wypełnił 45 dni umowy two-way z „Rakietami”.
[źródło: Jonathan Feigen/Houston Chronicle]

Utah Jazz ogłosili, że absencja Ricky’ego Rubio potrwa jeszcze przynajmniej przez tydzień z powodu kontuzji. Ponowne badanie za tydzień czekają Thabo Sefoloshę oraz Raula Neto, zaś za dwa Dante Exuma.
[źródło: informacja drużyny]

Tureccy prokuratorzy starają się o ekstradycję Enesa Kantera (New York Knicks). Jest to związane z jego powiązaniami z mieszkającym w USA duchownym Fethullahem Gulenem, oskarżony przez rząd w Stambule o zamach stanu w 2016 roku. Również z tego powodu Kanter nie pojawi się jutro podczas spotkania w Londynie – Knicks zmierzą się z Washington Wizards. Turecki zawodnik obawia się o swoje bezpieczeństwo.
[źródło: Reuters]

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *