Prasówka NBA: Dell Demps zwolniony z New Orleans Pelicans

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 0

New Orleans Pelicans zwolnili generalnego menedżera Della Dempsa. Organizacja z Luizjany ma nadzieję na zatrudnienie na to stanowisko renomowanego i szanowanego menedżera. Jednym z kandydatów jest podobno były GM Cleveland Cavaliers, David Griffin. Miałby on ponownie zająć się sprawą wymiany Anthony’ego Davisa. Na razie niezagrożona jest za to posada Alvina Gentry’ego.
[źródło: Adrian Wojnarowski/ESPN]

Pełniącym obowiązki generalnego menedżera został Danny Ferry. Były pracownik m.in. Atlanty Hawks był dotychczas doradcą w Pelicans.
[źródło: Adrian Wojnarowski/ESPN]

Denver Nuggets podpisali przedłużenie kontraktu z Timem Connellym. Jego obecna umowa wygasała po zakończeniu tego sezonu. Rozmowy na temat nowego kontraktu trwały już od kilku tygodni.
[źródło: Adrian Wojnarowski/ESPN]

New Orleans Pelicans nie mają planu, jak poradzić sobie z sytuacją Anthony’ego Davisa przez resztę sezonu. Rozmowy na ten temat odbędą się po All-Star Weekendzie.
[źródło: Sam Amick/The Athletic]

Toronto Raptors byli zainteresowani pozyskaniem Nikoli Miroticia przed trade deadline. W wymianie prócz New Orleans Pelicans braliby udział także Orlando Magic, którzy przyjęliby Delona Wrighta. Ostatecznie Mirotić został oddany do Milwaukee Bucks, a Raptors pozyskali zamiast niego Marca Gasola.
[źródło: Jeff Zillgitt/USA Today]

Znamy 13 nominowanych do tegorocznej klasy Hall of Fame. Na tej liście znalazło się 8 zawodników, 4 trenerów oraz 1 sędzia. Wśród byłych graczy nominowani zostali Sidney Moncrief, Jack Sikma, Ben Wallace, Chris Webber, Marques Johnson, Paul Westphal, Bobby Jones oraz Theresa Weatherspoon.
[źródło: informacja Hall of Fame]

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *