Prasówka NBA: Kyrie przeprasza LeBrona, Mavericks nie wiążą swojej przyszłości z DeAndre Jordanem

Paweł Mocek Prasówka Strona Główna 2

Dallas Mavericks nie zamierzają przedstawić DeAndre Jordanowi propozycji długoletniego kontraktu po zakończeniu tego sezonu. Mavs podpisali latem z byłym środkowym Clippers roczną umowę. Uważają, że Jordan nie jest już tym samym zawodnikiem, o którego usługi starali się w 2015 roku.
[źródło: Mac Engel/Fort Worth Star Telegram]

Kyrie Irving zadzwonił do LeBrona Jamesa i przeprosił go za „bycie młodym, egoistycznym kolegą z zespołu”. Jak twierdzi sam rozgrywający Boston Celtics, zrozumiał on, że jego działania w trakcie wspólnego pobytu obu panów w Cleveland nie działały dobrze na drużynę. Irving przeprosił także za publiczną krytykę młodszych zawodników Celtów.
[źródło: Tim Bontemps/ESPN]

Sacramento Kings zamierzają poszukać wzmocnienia na pozycji niskiego skrzydłowego. Mogą także chcieć pozyskać weterana, który wspomógłby De’Aarona Foxa. [źródło: James Ham/NBC Sports]

LeBron James został wczoraj przebadany przez lekarzy Los Angeles Lakers, którzy dopuszczą go do treningów w przyszłym tygodniu. James nie pojedzie z drużyną na najbliższą 2-meczową serię wyjazdową. Jego agent Rich Paul zdradził, że Lakers woleli dać więcej czasu Jamesowi na rekonwalescencję, ponieważ odnowienie urazu mogłoby wykluczyć zawodnika na jeszcze dłuższy czas.
[źródło: informacja drużyny]

Tyus Jones doznał kontuzji kostki w ostatnim meczu Minnesoty Timberwolves z Philadelphią 76ers. Przez kilka dni będzie chodził w bucie ortopedycznym, po czym jego status będzie przedstawiany jako day-to-day.
[źródło: ESPN]

Alvin Gentry zapytany o to, czy jest ciekawy, jak DeMarcus Cousins wpasuje się do Warriors: „Nie, nie interesuje mnie to”.
[źródło: Logan Murdock/The Mercury News]

J.B. Bickerstaff, trener Memphis Grizzlies, nie wyklucza drastycznych zmian w rotacji swojego zespołu.
[źródło: Peter Edmiston/The Athletic]

New York Knicks chcieliby, aby Kristaps Porzingis wrócił na parkiet jeszcze w tym sezonie. Miałoby to nastąpić tylko i wyłącznie wtedy, gdy Łotysz będzie na to mentalnie i fizycznie gotowy. Porzingis tego lata będzie zastrzeżonym wolnym agentem.
[źródło: Marc Berman/New York Post]

Zarząd Los Angeles Lakers będzie prywatnie i publicznie wspierał Luke’a Waltona co najmniej do końca sezonu. Management Jeziorowców nadal wierzy w swojego trenera.
[źródło: Ramona Shelburne/ESPN]

Cleveland Cavaliers zatrudnią Camerona Payne’a na drugi 10-dniowy kontrakt. Do tej pory wystąpił w 4 spotkaniach Kawalerzystów.
[źródło: informacja drużyny]

Quincy Acy otrzymał drugi 10-dniowy kontrakt z Phoenix Suns. W czasie trwania pierwszej umowy rozegrał w barwach Słońc 4 mecze.
[źródło: Shams Charania/The Athletic]

Golden State Warriors oczekują 9-cyfrowego wzrostu przychodów po przenosinach do San Francisco. Wojownicy przeprowadzą się do Chase Center po zakończeniu tego sezonu.
[źródło: Brian Windhorst/ESPN]

2 Komentarze

  1. Golden jak się przeniosą do san Francisco to zmienia nazwę?

    1. Nie, cała nazwa Golden State Warriors ma zostać.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *